Heracles Supplement
Alışveriş Sepetim

BİG JOY TRİBULUS GRW 120 KAPSÜL

BİG JOY TRİBULUS GRW 120 KAPSÜL
BİG JOY TRİBULUS GRW 120 KAPSÜL
  • Ödül Puanı: 3
  • Ürün Kodu: HS0085
13160 görüntülenme
360,00TL
Vergiler Hariç: 356,44TL
Satın almak için gerekli puan: 700

Mevcut Seçenekler:

BİG JOY TRİBULUS GRW 12O KAPSÜL

Tribulus Terrestris (DemirDikeni) Protein sentezlenmesine yardımcı olur ve pozitif nitrojen dengesini sağlar. Bu da kasların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

Tribulus Terrestris içeriğindeki aktif elementler, Protodioscine, Dioscine, Diosgenine, Saponine, Ligninamides, Flavonoid, Alkaloit ve Glikosiddir.

Tribulus Terrestris aktif bir elementi olan Protodioscin, Kompleks tribulus salgılanmasını tetikler ve Kompleks tribulus seviyesini % 20 | % 50 arasında arttırabilir.

Tribulus Terrestris için de barındırdığı Saponine maddesi sayesinde Kanser hücresi olan " Bcap-37" Bloke ederek kanser hücresini yok ediyor. Ne kadar çok Tribulus kanser hücresine erişirse bu da kansere daha dirençli olmak demek oluyor.

Tribulus Terrestris kan dolaşımını arttırarak, kaslara daha fazla oksijen ve besin gitmesini sağlar. Yapılan araştırmalar da 26 adet yetişkin fare ile deney yapıldı, Fareler iki gruba ayrılarak bir gruba normal su verilirken diğer Fare grubuna ise hergün Tribulus verildi. 60 gün boyunca devam etti. Sonuçlar Tribulus alan farelerin Tribulus almayan farelere oranla Androjen hormonu % 60 Artış gösterdiği görülmüştür. Artan Androjen hormonu, Testosterone tetiklediği söylenebilir.

BİG JOY Markası , GALATASARAY SK Resmi Sporcu Gıdaları Sponsorudur.

 

BİG JOY TRİBULUS GRW 12O KAPSÜL Özellikleri:

- Her serviste 1.000 MG Tribulus Terrestris içermektedir.

- Her serviste 10 MG Çinko içermektedir.

- Her serviste 500 MG L-Arginine içermektedir.

- Her serviste 500 MG Taurine içermektedir.

- Her serviste 200 MG BCAA içermektedir.

- Her serviste 100 MG L-Lycine içermektedir.

- 30+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Sabah 2 Kapsül tüketebilirsiniz.
Akşam 2 Kapsül tüketebilirsiniz.

ORTA SEVİYE
Sabah 2 Kapsül tüketebilirsiniz.
Akşam 2 Kapsül tüketebilirsiniz.

İLERİ SEVİYE
Sabah 2 Kapsül tüketebilirsiniz.
Akşam 2 Kapsül tüketebilirsiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.