Alışveriş Sepetim

BİG JOY ARGİNİNE 120 KAPSÜL

BİG JOY ARGİNİNE 120 KAPSÜL
BİG JOY ARGİNİNE 120 KAPSÜL
  • Ödül Puanı: 3
  • Ürün Kodu: HRC0007
  • Kargo: 1
12381 görüntülenme
350,00TL
Vergiler Hariç: 346,53TL
Satın almak için gerekli puan: 630

Mevcut Seçenekler:

BİG JOY ARGİNİNE 120 KAPSÜL

L-Arginine Nitrik Oksit [NOX] sentezini tetikler. Nitrik Oksit kan damarlarını kaplayan endotel hücrelerine etki ederek, dilate olmalarına ve gevşemelerine neden olur, daha fazla Oksijen ve Besin iletimini tetiklemiş oluruz devamında kalp ve beyne doğru olan kan akışını arttırır. Bu nedenle L- Arginine takviyesi, kalp ve damar sorunu yaşayan herkes için faydalı olabilir.

L-Arginine sperm sayısını arttırır. Çalışmalar, yüksek doz L-Arginine, sperm sayısı düşük erkekler üzerinde son derece yararlı olabildiğini göstermiştir. Arginine aynı zamanda, ereksiyon sorunlar için doğal bir tedavi olarak da kullanılabilir. Bu durum Arginine, vücutta Nitrik Oksiti uyararak, genital bölgedeki kan akışını arttırmaya yardımcı olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

L-Arginine, bağışıklık sistemi'nin fonksiyonlanını genişletmek, karaciğer'in detoksive olmasına aracı olmak, ve erkekte doğurganlığa katkıda bulunmak sayılabilir. L-Arginine aynı zamanda bedenin insülin ve büyüme hormonu [HGH+] salgılaması konusunda da yaşamsal bir rol oynamaktadır.

L-Arginine , Timus Bezi Aktivitelerini çoğaltmaktır. Timus bezi T-Hücrelerini üretmekten sorumludur ve bedende ne kadar yüksek oranda T-Hücresi varsa, bağışıklık sistemi o kadar güçlü demektir.

BİG JOY Markası , GALATASARAY SK Resmi Sporcu Gıdaları Sponsorudur.

BİG JOY ARGİNİNE 120 KAPSÜL Özellikleri:

- Her serviste 1340 MG L-Arginine içermektedir.

- 60+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce 2 kapsül tüketebilirsiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce 2 kapsül tüketebilirsiniz.
Gece uyumadan önce 2 kapsül tüketebilirsiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce 2 kapsül tüketebilirsiniz.
Gece uyumadan önce 2 kapsül tüketebilirsiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.