Alışveriş Sepetim

BİG JOY PREDATOR 510 GR

BİG JOY PREDATOR 510 GR
BİG JOY PREDATOR 510 GR
BİG JOY PREDATOR 510 GR
Çok Satanlar
BİG JOY PREDATOR 510 GR
BİG JOY PREDATOR 510 GR
BİG JOY PREDATOR 510 GR
BİG JOY PREDATOR 510 GR
  • Ödül Puanı: 4
  • Ürün Kodu: HRC0059
112508 görüntülenme
830,00TL
Vergiler Hariç: 754,55TL
Satın almak için gerekli puan: 1300

Mevcut Seçenekler:

BİG JOY PREDATOR 510 GR

Preadator: 1 ölçeğinde 4:1:1 oranında 3000 mg BCAA biçerir. BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar. Ayrıca antrenman sonrasında protein sentezini hızlandırır, kas kütlenizi artırmanıza yardım eder.

Preadator: 1 ölçeğinde 3000 mg arjinin AKG içerir. Arjinin, nitrik oksit seviyelerinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, . Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

Preadator: 1 ölçeğinde 2800 mg beta alanin içerir. Beta alanin, pek çok preworkout ürününde kullanılan, antrenman performansınızı artırmaya yardım eden bir amino asittir. En büyük faydası yorgunluk seviyesini aşağıya çekmeyi desteklemesi ve kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde daha uzun süre ve daha şiddetli antrenman yapmanıza katkıda bulunur.

Preadator: 1 ölçeğinde 1400 mg kreatin içerir. Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye dönüştürür. Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.

Preadator: 1 ölçeğinde 1000 mg sitrülin içerir. Sitrülin sporcuların antrenman performansını artırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar. Tıpkı arjinin gibi, nitrik oksit artışı sağlar ve kan akışını artırır. Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

Preadator: 1 ölçeğinde 800 mg taurin içerir. Taurin, ilk içtiğiniz şey olan anne sütünde de bulunan bir amino asittir. Vücutta da doğal olarak bulunur. Hem fiziksel hem de zihinsel performansın yükselmesini sağlar.

Preadator: formülünde Guarana içerir. Guarana tohumları, kahve çekirdeklerinden 3 kat daha fazla kafein içerdiğinden, en zengin kafein kaynağı olarak bilinirler. Araştırmalar dikkati yükselttiği ve yorgunluğu azalttığını göstermektedir.

Preadator: formülünde Ginseng içerir. Ginseng binlerce yıldır Asya kültürü tarafıdndan şifalı özelliklerinden dolayı kullanılan bir bitkidir. Güçlü antioksidan özelliği sayesinde bağışıklık sistemini korur, beyin fonksiyonlarına destek olarak strese karşı zihinsel dayanıklılığı artırır, yorgunluk ile baş etmenizi kolaylaştırır.

Preadator: antrenman esnasında performansınızın düşmesini engellemek için elektrolitler içerir. Elektrolitler vücudunuzun sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan potasyum, sodyum ve kalsiyum gibi minerallerdir. Kasların kasılması, sinir sisteminizin çalışması için vücudunuzun elektrolitlere ihtiyacı vardır.

BİG JOY Markası , GALATASARAY SK Resmi Sporcu Gıdaları Sponsorudur.

BİG JOY PREDATOR 510 GR Özellikleri:

- Her serviste 3.000 MG BCAA içermektedir.

- Her serviste 3.000 MG L-Arginine AKG içermektedir.

- Her serviste 2.800 MG Beta Alanine içermektedir.

- Her serviste 1.500 MG Creatine Monohydrate içermektedir.

- Her serviste 1.000 MG L-Citrulline içermektedir.

- Her serviste 800 MG Taurine içermektedir.

- Her serviste 210 MG Caffeine içermektedir.

- Her serviste 200 MG L-Tyrosine içermektedir.

- Her serviste 50 MG Guarana içermektedir.

- Her serviste 50 MG Bitter Orange içermektedir.

- Her serviste 20 MG Korean Ginseng içermektedir.

- Her serviste 318 MG Sodium Chloride içermektedir.

- Her serviste 59.3 MG Potassium Chloride içermektedir.

- Her serviste 9.20 MG Magnesium Salts içermektedir.

- Her serviste 9 MG Calcium Chloride içermektedir.

- Her serviste 20 MG Vitamin B3 içermektedir.

- Her serviste 2.4 MG Vitamin B6 içermektedir.

- Her serviste 200 MCG Vitamin B12 içermektedir.

30+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenman 30 dakika önce 1 Ölçek(17 GR) ürünü 200 mL su ile karıştırarak tüketiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenman 30 dakika önce 1 Ölçek(17 GR) ürünü 200 mL su ile karıştırarak tüketiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenman 30 dakika önce 1 Ölçek(17 GR) ürünü 200 mL su ile karıştırarak tüketiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.