Heracles Supplement
Alışveriş Sepetim

HARDLİNE CİTRULLİNE 300 GR

HARDLİNE CİTRULLİNE 300 GR
HARDLİNE CİTRULLİNE 300 GR
  • Ödül Puanı: 3
  • Ürün Kodu: HS0161
14888 görüntülenme
419,00TL
Vergiler Hariç: 355,08TL
Satın almak için gerekli puan: 440

Mevcut Seçenekler:

HARDLİNE CİTRULLİNE 300 GR

Yumurta, Et, Balık, Baklagiller, Süt, Karpuz ve özelliklede karpuz kabuğunda bulunur. Aslına bakarsanız Citrulline, Latince " karpuz " demek. Citrulline vücut içinde" Arginine" çevriliyor. Öyle ki Arginine direk Absorbe edilme oranı düşük olduğu için dışarıdan Citrulline almak, Vücuttaki Arginine oranını daha çok arttırıyor. Citrulline , Üre döngüsü için gereklidir.

Üre döngüsü karaciğer'de gerçekleşir ve vücutta ortaya çıkan amonyağı ve diğer toksik maddeleri üreye çevirip atılmasını sağlar. Amonyak vücut için çok toksiktir ve en iyi Sporcu bile, belli bir amonyak birikimin'den sonra aşırı derecede yorulur. Aerobik olsun, Anaerobik olsun tüm fiziksel aktiviteler amonyak üretimine neden olur. Amonyak, glikojen üretimini ve enerji döngüsünü yavaşlatır. Citrulline aynı zamanda vücut içinde" Arginine" dönüşür ve nitrik oksit (NOX) oranını arttırır. Nitrik Oksit (NOX) vücutta doğal olarak üretilen bir gazdır ve hücreler arası irtibatı sağlar. "NOX" ilk kez damarlar'ın genişlemesini sağlayan maddenin araştırılması sırasında keşfedildi. Nitrik Oksit temel olarak kan damarlarının genişlemesini sağlar ve böylece kan akışı artar.

 Nitrik Oksit(NOX) Bağışıklık sistemi, Hücre ölümü, Hücre motilitesi ve Nöronlar arası iletişimde rol oynar. Vücudumuz NOX'u direk olarak üretemez. Bunun yerine" Arginine " isimli Amino Asit'den Nitrik Oksit üretilir. Bunun yanı sıra Citrulline Amino Asiti kandaki Arginine oranını arttırarak NOX üretimine yardımcı olur. Yapılan araştırmalara göre Citrulline, Arginine'den daha çok NOX üretiyor. O yüzden NOX supplementlerine Citrulline'de eklenir. Ayrıca Cnidium Monnieri ve kakao'da NOX üretimini arttırır. Vitamin C ise Kanı incelterek NOX Supplementleri'nin etkisini arttırır.

HARDLİNE Markası , BEŞİKTAŞ SK & TRABZONSPOR SK Resmi Sporcu Gıdaları Sponsorudur.

 

HARDLİNE CİTRULLİNE 300 GR Özellikleri:

- Her serviste 1.000 MG L-Citrulline içermektedir.

- 300+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce Yarım Ölçek(1 GR) tüketebilirsiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce Yarım Ölçek(1 GR) tüketebilirsiniz.
Gece uyumadan önce Yarım Ölçek(1 GR) tüketebilirsiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce Yarım Ölçek(1 GR) tüketebilirsiniz.
Gece uyumadan önce Yarım Ölçek(1 GR) tüketebilirsiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.