Protein Pazarı
Alışveriş Sepetim

OLİMP CARBONOX 1000 GR

OLİMP CARBONOX 1000 GR
OLİMP CARBONOX 1000 GR
OLİMP CARBONOX 1000 GR
OLİMP CARBONOX 1000 GR
OLİMP CARBONOX 1000 GR
  • Ödül Puanı: 4
  • Ürün Kodu: HS0377
11093 görüntülenme
199,00TL
Vergiler Hariç: 184,26TL
Satın almak için gerekli puan: 238

Mevcut Seçenekler:

OLİMP CARBONOX 1000 GR

Carbonox®, antrenman öncesi gerekli olan enerji depolarını doldurur.

 İçeriğinde bulunan vitaminler (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C) ve mineraller (demir, manganez, iyot) yoğun antrenman enasında harcanacak fiziksel efor için gerekli enerjiyi destekler.

kesin olarak belirlenmiş emilim oranları profillerine ve monosakkaritlerin kan dolaşımında salınımına göre seçilmiş, özenle derlenmiş karbonhidrat kaynaklarına dayanmaktadır. Yüksek (glikoz), orta (maltodekstrin) ve düşük (yenilikçi uzun salınımlı izomaltuloz) glisemik indeksli karbonhidrat kaynaklarının laboratuvarda seçilmiş oranları, ürün tüketildikten sonra 2 saat boyunca kanın enerji bileşenleri ile stabil doygunluğunu garanti eder.

Carbonox®, hem antrenman sırasında hem de sonrasında kullanılabilecek mükemmel bir ürün haline getirir. Uzun süreli spor aktivitelerini sürdürmek için gerekli olan sabit bir enerji kaynağı oluşturur. Yüksek izomaltuloz ve maltodekstrin içeriği, egzersiz sırasında sabit bir insülin seviyesinin korunmasını sağlar ve çalışan kas hücrelerine gerekli enerji bileşenlerinin oluşumuna yardım eder.

Uzatılmış salınımlı izomaltuloz kullanımı, glikojen rezervlerinin daha etkili bir şekilde yenilenmesine neden olur. Parçalanması sırasında açığa çıkan glikoz ve fruktoz birlikte olduğu için kas ve karaciğer glikojeninin yeniden yapılandırılması açısından daha etkilidir.

 

OLİMP CARBONOX 1000 GR Özellikleri:

- Her serviste 192 KCAL içermektedir.

- Her serviste 47,5 GR karbonhidrat içermektedir.

- Her serviste 410 MG L-Arginine içermektedir.

- Her serviste vitaminler (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C) ve mineraller (demir, manganez, iyot) içermektedir.

- 20+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenmandan önce veya sonra 1 Ölçek(50 GR) 100mL su ile karıştırarak tüketmelisiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenmandan önce veya sonra 1 Ölçek(50 GR) 100mL su ile karıştırarak tüketmelisiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenmandan önce veya sonra 1 Ölçek(50 GR) 100mL su ile karıştırarak tüketmelisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.