Alışveriş Sepetim

OLİMP L-CARNİTİNE 3000MG EXTREME - 20 AMPUL

OLİMP L-CARNİTİNE 3000MG EXTREME - 20 AMPUL
OLİMP L-CARNİTİNE 3000MG EXTREME - 20 AMPUL
  • Ödül Puanı: 4
  • Ürün Kodu: HRC0334
13788 görüntülenme
1.200,00TL
Vergiler Hariç: 1.090,91TL
Satın almak için gerekli puan: 2400

Mevcut Seçenekler:

OLİMP L-CARNİTİNE 3000MG EXTREME 20 SHOT

Protein ve glikojen metabolizmasının yanı sıra enerji salınımı metabolizmasına katkı sağlayan vitamin B6 ilavelidir. Karnitinler serbest yağ asitlerinin mitokondriye transferini artırır. Hem yağ yakımını hem de antrenman performansını destekler. Yağlı dokuyu azaltmayı hedefleyen yetişkinler için dizayn edilmiştir.

L-Karnitin'in performans üzerinde görülebilen etkileri sadece yağ yakmaya yardımcı olabilmesinden ve glikojen kullanımını azaltmasından kaynaklanmamaktadır; L-Karnitin kaslara kan akışını da arttırmaktadır. Kan akışında artış olması demek, kaslara en çok ihtiyaç duyduğu, egzersiz sırasında daha fazla besin maddesi ve hormonun ulaşması demektir.

L-Karnitin vücuttaki nitrik oksitin (NOX) oksidatif zararını azaltır ama aynı zamanda nitrik oksit üretimi sağlayan vücutta anahtar rollere sahip enzimin aktivitesini de arttırır. Bu da kandaki nitrik oksit seviyesinin artırarak antrenman sırasında daha çok enerjiye sahip olmanız ve antrenman sonrası kasların daha hızlı iyileşmesi anlamına gelmektedir.

Olimp L-Carnitine 3000, sıvı formda karnitin içerdiği için diğer karnitin ürünlerinden daha hızlı bir emilim hızına sahiptir.

 

OLİMP L-CARNİTİNE 3000MG EXTREME 20 SHOT Özellikleri:

- Her serviste 3.000 MG L-Carnitine içermektedir.

- Her serviste 2,8 MG Vitamin B6 içermektedir.

- 20+ servis

 

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE

Antrenmandan 30 dakika önce 1 shot ürünü tüketebilirsiniz.

 

ORTA SEVİYE

Antrenmandan 30 dakika önce 1 shot ürünü tüketebilirsiniz.

 

İLERİ SEVİYE

Antrenmandan 30 dakika önce 1 shot ürünü tüketebilirsiniz.#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.