Alışveriş Sepetim

OLİMP PLATİNUM GİNSENG 60 KAPSÜL

OLİMP PLATİNUM GİNSENG 60 KAPSÜL
Çok Satanlar
OLİMP PLATİNUM GİNSENG 60 KAPSÜL
  • Ödül Puanı: 3
  • Ürün Kodu: HRC0329
14119 görüntülenme
295,00TL
Vergiler Hariç: 292,08TL
Satın almak için gerekli puan: 590

Mevcut Seçenekler:

OLİMP PİLATİNUM GİNSENG 60 KAPSÜL

Ginseng, çoğu zaman sporcular ve fiziksel olarak aktif kişiler tarafından kullanılan, Çin tıbbının bitkisel bir besin takviyesidir. Panax cinsi Amerika (Panax quinquefolius) ve Kore (Panax ginseng) kökenli olabilir. Platinum Ginseng, her iki çeşit ginsengi de içerir. Ayrıca Arpa Ekstraktı ilavelidir.

Ginseng ile ilgili bilimsel araştırmalara dayanarak Ginseng takviyesi sayesinde sporda iyi sonuçlar alınabildiği bir gerçektir. Sporcuların daha yoğun antrenman yapmalarını ve kas yaralanmalarını azaltmalarını aynı zamanda dayanıklılığın artmasını sağlar.

Ginseng'in merkezi sinir sistemi üzerindeki etkisi, bileşimindeki ginsenosidlerin oranına bağlıdır. Bazı ginsenosidler uyarıcı etki gösterirken, bazıları sakinleştirici etkiye sahiptir.

Kore ginsengi, uyarıcı etkisi olan daha fazla içeriğe sahipken, Amerikan ginsengi sakinleştirici etkisi daha fazla olan içeriğe sahiptir. Her iki türün de fiziksel efor kapasitesinin iyileştirilmesine benzer bir etkisi vardır ve hatta bu açıdan sinerjik bağımlılık gösterirler. Bu nedenle, eşzamanlı olarak her iki ginseng tipinin ekstrelerinin kullanılması, iki yönlü yararın sağlanmasına neden olacaktır.

Arpa ekstraktı (Hordeum vulgare L) ilavesi sayesinde, konsantrasyonu ve fiziksel aktiviteyi artırır, yorgunluğu ve bitkinliği ortadan kaldırır.

OLİMP PİLATİNUM GİNSENG 60 KAPSÜL Özellikleri:

- Her serviste 300 MG Ginseng(kore) ve 21 mg ginesoid(%7) içermektedir.

- Her serviste 250 MG Ginseng(Amerikan) ve 13 mg ginesoid(%5) içermektedir.

- Her serviste 50 MG Arpa ekstresi içermektedir.

- 60+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Sabah 1 kapsül ürünü 200mL su ile karıştırarak tüketiniz.

ORTA SEVİYE
Sabah 1 kapsül ürünü 200mL su ile karıştırarak tüketiniz.

İLERİ SEVİYE
Sabah 1 kapsül ürünü 200mL su ile karıştırarak tüketiniz.


NOT: Günlük 1 Porsiyon kullanılması tavsiye edilir.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.