Alışveriş Sepetim

PRİME NUTRİTİON L-ARGİNİNE 300 GR

PRİME NUTRİTİON L-ARGİNİNE 300 GR
PRİME NUTRİTİON L-ARGİNİNE 300 GR
  • Ödül Puanı: 3
  • Ürün Kodu: HS0659
1220 görüntülenme
419,00TL
Vergiler Hariç: 414,85TL
Satın almak için gerekli puan: 840

Mevcut Seçenekler:

PRİME NUTRİTİON L-ARGİNİNE 300 GR

Prime L-Arjinin her servisinde 5000 mg saf L-Arginine içerir. Bu ürün enerji, dayanıklılık ve kas gelişimi konusunda destek sağlayabilir. Aynı zamanda vücutta nitrik oksit üretimini artırarak kan akışını iyileştirir, böylece kaslara daha fazla oksijen ve besin maddesi taşınmasına yardımcı olur.

Bu üründe base hammadde kullanılmıştır. Base L-Arjinin %98-%100 arasında arjinin içermektedir. Arjinin HCL ise %75-%80 arasından arjinin içermektedir. Prime L-Arjinin ile sporcuların üründen aldığı faydayı maksimuma çıkarmak hedeflenmektedir.

PRİME NUTRİTİON L-ARGİNİNE 300 GR ÖZELLİKLERİ:

- Her serviste 5.000 MG L-ARGİNİNE ihtiva etmektedir.

- 60+ servis


BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenman öncesi veya sonrasında 1 Ölçek(5 GR) ürünü 350 mL su ile karıştırarak tüketiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenman öncesi veya sonrasında 1 Ölçek(5 GR) ürünü 350 mL su ile karıştırarak tüketiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenman öncesi veya sonrasında 1 Ölçek(5 GR) ürünü 350 mL su ile karıştırarak tüketiniz.#heracleshareketinyanında

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.