Alışveriş Sepetim

VİTARGO ELECTROLYTE 2000 GR

VİTARGO ELECTROLYTE 2000 GR
VİTARGO ELECTROLYTE 2000 GR
  • Ödül Puanı: 4
  • Ürün Kodu: HS0195
14319 görüntülenme
2.370,00TL
Vergiler Hariç: 2.346,53TL
Satın almak için gerekli puan: 1960

Mevcut Seçenekler:

VİTARGO ELECTROLYTE 2000 GR

Vitargo Electrolyte toz formda olan bir Karbonhidrat ürünüdür. İsveç üretimi olan ve patentli bir ürün olan Vitargo yüksek molekül ağırlıklı bir karbonhidrat çeşidi içermektedir. Glikojen depoları için önemli olan Vitargo bu özelliği sayesinde dünyada birçok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir. En hızlı karbonhidrat çeşidi olarak gösterilen Vitargo, Maltodextrin, Dekstroz, Izomaltuloz, Sukroz ve Glukoz gibi karbonhidrat çeşitlerinden çok daha üstün bir seviyededir. 

Vitargo midede sindirilmeden direkt olarak bağırsağa geçerek en hızlı şekilde emilir. Vitargo Electrolyte ürünü ile yükleme yapilabilmektedir. 

VİTARGO ELECTROLYTE 2000 GR Özellikleri:

- Her serviste 69 GR Karbonhidrat içermektedir.

- Her serviste 750 MG Sodyum içermektedir.

- 26+ servis


YÜKLEME KULLANIMI:
Müsabakadan 3 gün önce günde 3 kez 3 Ölçek(75 GR) Vitargoyu 700 mL su ile karıştırıp tüketiniz.

NOT: Vitargo Electrolyte aynı zamanda Magnezyum, Potasyum, Sodyum ve Kalsiyum minerallerini içermektedir.

#heracleshareketinyanında 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.